KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14444389
nr 1444 4389
Arne Lidqvist
(1919-1975), Sverige
Oljemålning, Kråkor i vinterlandskap. Signerad. Olja på duk. 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 80x98 cm
Arne Lidqvist, svensk målare och tecknare född 1919, död 1975 .
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:41:11
24/1 10:21:11
Arne Lidqvist
Läs mer om Arne Lidqvist